Září 2013

Recenze: Rimmel apocalips lak na rty

29. září 2013 v 19:10 | Ve. |  Recenze
Už jste možná slyšeli o novince od Rimmelu lak na rty. Když o tom někomu říkám, tak mě vždy opraví: ,,Myslíš lak na nehty?'' :D. Nedávno jsem si říkala, že bych ho teda zkusila a udělala vám recenzi. Koupila jsem si řekla bych jeden z nejvyhledávanějších odstínů Phenomenon.

Co slibuje?
  • intenzivní barva rtěnky a zároveň hladký a zářivý efekt lesku
  • speciální aplikátor pro rovnoměrné nanášení
  • příjemný pocit hydratace rtů, který vydrží po celý den

Speciální aplikátor 

Nějak takto vypadá na rtech, ale nechtělo se mi to zaostřit :(
 
 
Moje hodnocení:

Velké plus bych dala za úžasnou pigmentaci! Je to jako rtěnka smíchaná s leskem. Barva je hodně sytá a hutná, ale díky speciálnímu aplikátoru se dobře nanáší. Má velikou výdrž! I přesto, že jsem jedla se nesmyla. Koupila jsem ji v tetě za 140. Možná na ni bude v nějaké drogerce akce, takže určitě vyzkoušejte! :)


PS.: Už mám i druhý odstín, boužel jsem nestihla nafotit, ale později se tady možná objeví :)!

Kosmetické tipy

22. září 2013 v 17:14 | Ve. |  Tipy
Dnes jsem si pro vás připravila článek, který bude zaměřený na kosmetické tipy. Asi už některé budete znát, ale i tak vám ráda osvěžím paměť. Teda pokud už jste je zapoměli :) ...
Pomocí izolepy docílíte k dokonale ostré lince při malování stínů

Aby byly řasy natočené použijte kleštičky na řasy, kterýma řasy natočíte. Řasy by se měly natáčet u kořínků řas. Já svoje řasy natáčím u kořínků a pak i v půlce řas, protože mám řasy docela dlouhé. Nikdy je nenatáčejte po nanesení řasenky!

K optickémů zůžení obličeje (konturování obličeje) vám pomůže bronzer nebo tmavší odstín makeupu. Tady je příklad. Ovšem, taky záleží na tvaru obličeje.

Tekuté korektory pomůžou při zakrývání kruhů pod očima.

Aby vaše oči vypadaly větší můžete použít bílou tužku dovnitř oka nebo použít světlejší barvy stínů.

A aby vypadaly naopak menší použijte černou tužku dovnitř oka.

Pokud se bojíte použít výrazné barvy rtěnek stačí rtěnku přetřít prstem a pak rty.

Jestli chcete aby oční stín chytl výraznější barvu, tak před nanesením celé víčko namalujte bílou tužkou.

Pokud si chcete vytrhat obočí, ale bojíte se jak by to vypadalo zkuste zakrýt tekutým korektorem/korektorem chloupky, které chceš vytrhat.


Snad jsem vám v něčem pomohla. Krásnou neděli! :)

Jak na srdíčko na nehty?

18. září 2013 v 20:18 | Ve. |  Nehty
A mám tu pro vás první návod! Myslím, že to zvládne každý. Je to jednoduchý návod, jak vytvořit pěkné srdíčko, které má téměř stejné obě strany, ale aby nebylo tak obyčejné, tak jsem ho trochu 'vylepšila' :D :). Ani by to nepotřebovalo text, ale i tak jsem ho radši napsala. :)

C.Č.!

Vítejte!

15. září 2013 v 17:42 | Ve. |  Jiné
Chtěla bych vás přivítat na mém blogu. Dneska jsem ho úplně dokončila a dokonce už jsem i připravila jeden tutoriál! Jak už jste si mohli přečíst, blog má být hlavně o líčení, kosmetice a tak celkově co se krásy týče. Možná proto ten název - Beauty by Ve. :) Vždycky mě bavilo malovat se a tak se s vámi o mé 'díla' podělím. Doufám, že se vám bude můj blog líbit a zanecháte komentář.