Prosinec 2013

Makeup Queens

26. prosince 2013 v 22:15 | Ve. |  Krása
Zdravím! :) V dnešním článku bych vám ráda ukázala kde se nechávám inspirovat líčením. Jedoduše mé nejoblíbenější maskérky, youtuberky a blogerky.

Chrisspy


Chrisspy (Christina) je jednoduše úžasná! Začala jsem ji sledovat, tak rok nebo dva zpět, když se mi šíleně zalíbil obrázek jejího líčení (link), pátrala jsem a narazila jsem na její stránky. Později začala natáčet i videa, na které se dobře dívá nejen díky kvalitě, ale kvůli tomu úžasnému líčení. Mezi její líčení patří neodmyslitelně tekuté oční linky.Lauren Curtis


Zezačátku známá především na Youtube pod jménem Laurenbeautyy později si jméno změnila na Lauren Curtis. Její líčení je úžasné! Používá často kosmetiku Bobbi Brown a Mac. Na její videa se dívá velmi dobře díky její angličtině, které jde dobře rozumět. Lauren má smysl pro humor! Nejvtipnější jsou její videa ''Makeup don'ts'' :D a věřte, že takové chyby někdo opravdu dělá!Promise Phan


Kdo nezná její úžasné transformace na celebrity nebo pohádkové bytosti?! Promise se proslavila hlavně díky Youtube. Její přeměny za slavné jsou naprosto skvělé! Nejen, že se proměnuje za slavné ženy, ale dokáže se třeba proměnit i na takového Michaela Jacksona nebo Johnnyho Deppa. Promise má založené dva kanály na youtube. Jeden jsou její transformace a na druhém jsou i nějaké makeup přeměny, ale častěji něco jako domácí videoblog.Shannon Harris


Youtuberka z Nového Zélandu slavná pod jménem ''Shaaanxo''. Líbí se mi její líčení, které je převážně v pastelových, jemných barvách. Nejradši mám její 'Get ready with me' videa. Taky se mi líbí, že má složku videí pod názvem ''Beginners makeup videos'', která je skvělá pro ty, kteří s líčením začínají.Melissa Murphy


Melissa Murphy (obrázek č.1) je profesionální maskérka. Její přeměny modelek jsou opravdu neuvěřitelné! Poprvé když jsem viděla jednu z modelek, kterou Melissa přeměnila nemohla jsem uvěřit. Jakoby to byl někdo úplně jiný. Znám ji pouze z instagramu.Huda Heidi Kattan


Hudu znám z jejího blogu Huda beauty, na který jsem narazila teprv nedávno a od té doby ho navštěvuji pravidelně. Šíleně mi připomíná Kim Kardashian :)!Líbí se mi její líčení. Sice používá pro mě drahou kosmetiku, ale i přesto na její blog ráda zamířím. Náhodou, já se ráda podívám na rtěnky od Armani nebo YSL:).Krásné prožití svátků a šťastný nový rok 2014!:))

Jak na krásné opálení i v zimě?

15. prosince 2013 v 12:41 | Ve. |  Krása

Chcete mít krásně bronzovou pokožku i v zimě bez pomocí solárií? K tomu vám pomůžou samoopalovací krémy. I já patřím mezi jejich fanoušky. Já je používám v zimě, protože je pokožka nejsvětlejší. Nebo v létě když se začínám opalovat (jako základ opálení).

Jak nanášet samoopalovací krém
  • Jako první byste si měli udělat peeling celého těla. Potom jen nanesete samoopalovací krém. TIP: Nejsuší místa na těle bývají po nanesení samoopalováku nejtmavší, proto před nanesedním krému použijte na nejsuší místa (lokty, kolena, klouby) trochu hydratačního tělového mléka.
  • Samoopalovací krém nanášejte od spodu nahoru. Každý nanáší samoopalovací krém první na břicho a potom na nohy, tak se vytvářejí z ohýbaní svkrny na břichu.
  • Samozdřejmost je, že musíte nechat krém pořádně zaschnout.
  • Pozor si dejte na fleky na rukách! Po nanesení si pořádne umyjte ruce, pokud tak neučiníte další den budete mít fleky na rukách. Z vlastní zkušenosti vím, že to nevypadá moc hezky :D.

Péče
  • Nenatírejte se samoopalovákem každý den, protože se pak vyvtoří velká vrstva, která se bude snadno smývat. Já se natírám každé 2 nebo 3 dny po použití. Podle toho kdy už vidím, že mi opálení mizí. Ale záleží na typu pleti a produktu.
  • Nesprchujte se moc horkou vodou a ne moc dlouho, tak se opálení smývá.
Samoopalovací sprej vs samoopalovací krém
Já mám zkušenosti pouze s krémem. V nejbližší době chci určitě zkusit i sprej, ale zatím jsem si ještě netroufla. Četla jsem, že se sprejem je aplikace jednodušší. Snad v nejbližší době zkusím a poradím vám! :)


Snad vám můj článek v něčem pomohl :)
Ve.

DIY - sněžící těžítko

7. prosince 2013 v 21:28 | Ve. |  Ostatní
Dneska sice není článek ohledně líčení ani kosmetiky, ale když se blíží ty Vánoce, tak si myslím, že tento článek není špatný a určitě sem zapadne mezi ty ostatní :) ..Vytvořila jsem pro vás článek s názvem ''Sněžící těžítko''. Je to skvělý dárek pro někoho z rodiny, kdo má rád ručně vytvořené dárky. Možná už víte o čem je řeč, tak či tak určitě se nechte inspirovat! :)
Vytvořila jsem menší fotopostup, snad vám tím návod upřesním a ulehčím:

Budeme potřebovat:

- barevný sprej
- sklenka od přesnídávky
- figurka
- třpytky
- lepidlo