Leden 2014

Třpytivé večerní líčení

13. ledna 2014 v 12:38 | Ve. |  Make up
Slibovaný návod líčení je tady! A že mi to dalo docela práce :D (myslím spíš to upravování než samotné líčení). Sice to není úplně to, co jsem si představovala, ale i tak jsem spokojená. Když už začíná plesová sezóna, tak mě napadlo vytvořit večerní líčení. Jestli bude plesové nebo jen někde na diskotéku je na vás.
Mým hlavním cílem bylo použít třpytky bez pomoci lepidla na řasy (už jen kvůli tomu jak šíleně se to musí odstraňovat) a nebo bez ''mixing gelu'', který je na to určený, ale zrovna nejlevnější není. Ani nevím zda se dá sehnat u nás. Je možné, že někdy v budoucnu si ho koupím, ale teď si vystačím s tou levnější variantou, která mě napadla a docela se mi osvědčila.


NÁVOD:
Jako první použijete svůj obvyklý makeup a vše co si dáváte na obličej.
  1. Použijeme podklad pod oční stíny.
  2. Na víčko naneseme trochu stříbrných očních stínů. (Pokud chcete můžete nanést klidně víc.)
  3. Do záhybu očního víčka naneseme trochu hnědého stínu a rozetřeme do ztracena.
  4. Má 'tajná' přísada je tady!:D Použijete třpytivé tekuté oční linky. Rozetřeme po celém víčku.
  5. Hned poté použijeme třpytky, které naneseme štětecem na celé víčko.
  6. Takto by to mělo vypadat.
  7. Použijeme černé tekuté oční linky.
  8. Do záhybu tentokrát použijeme černé oční stíny a lehce rozmažeme.
  9. Naneseme řasenku.

CO JSEM POUŽILA?
Podklad pod oční stíny - Essence
Stříbrné oční stíny 03 starlight - Essence
Hnědé stíny quattro - Essence (použila jsem ty vpravo dole)
Třpytivé linky - H&M
Stříbrné třpytky - ??
Tekuté černé oční linky - UMA
Čerbí oční stíny - ??
Řasenka - Astor, Rimmel


Doufám, že se vám můj návod líbil a něco vám přinesl :)

2O14

11. ledna 2014 v 17:21 | Ve. |  Jiné
Zdravím vás!
Tímto článkem bych vás chtěla přivítat do nového roku, který bude (doufám) plný úspěchů a šťastných rozhodnutí :).Také bych vám ráda řekla něco málo o článcích, které chystám v nejbližší době.

Ano, ještě jsem nemluvila o Vánocích, které se letos (tedy už minulý rok!:D) opravdu vydařily! Článek o tom co jsem dostala jsem neplánovala dělat a ani neplánuju. Chtěla bych to jen rychle shrnout v tomto článku. Některé z věcí tady určitě uvidíte - myslím ty kosmetické :). A co jsem dostala? Z Vánoc mě nejvíce potěšila sada profi kosmetických štětců, které jsou už součástí mého každodeního líčení. Knížka o kráse (nejen té vnější:)) - bude v článku. Ještě mimo sady štětců jsem dostala Kabuki brush od Elfu, který je velmi hebký a příjemný. A předčasně jsem si naložila sama nějakou tu kosmetiku (také bude určitě v článku). Dostala jsem ještě oblečení a mnoho dalších věcí, ale chtěla jsem napsat jen ty důležité, které se mi sem hodí.

Teď k článkům, které se tady brzy objeví.
Brzo tady bude návod na líčení se třpytkami bez použití gelu nebo speciálního lepidla. Návod na nehty taky plánuju. Testovaní a recenze produktů - to je klasika:). No a hlavně jsem se chtěla letos zaměřit na návody líčení. Uvidíme, jestli se mi to podaří.

Krásný víkend :)